Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)

-

BİTKİLER

Bitki Çeşitleri | Saksı Çiçeği Çeşitleri | Salon Bitkileri | Ofis Bitkileri | Çiçekli Bitkiler | Çiçeksiz Bitkiler

Limit:
19 sonuçtan 1 ile 19 arası görüntüleniyor.

Bitki Bakımı

Bitkilerin geneli haftada bir su istemektedir. Orkideler su dolu kovaya batırılarak tüm kökleri suya girerek sulanmalıdır. Büyük saksı çiçekleri için haftada bir yarım litre su verilmelidir. Ufak saksılar için ise 250 ml su verilmelidir. Çiçekli bitkilerin çiçeklerine su değmesin. Su ile temas eden çiçekler çürüyecektir.

Yaz aylarında yapraklı bitkilere pompa ile su püskürtürseniz serinleyeceklerdir. Ayrıca ayda bir saksı çiçeklerinin toprakları el ile alabora edilerek havalandırılmalıdır. Bitki siparişinizi tül ve elyaf ile ambalajlayarak teslim etmekteyiz. Bitki size ulaştıktan 1 hafta sonra ambalajını çözmeniz gerekmektedir. Rahat hava sirkülasyonunu yapabilmesi için.

Yeşil yapraklı boylu bitkiler açılışlara gönderilmektedir. Saksı çiçeğinin üzerine çelenk üzerine yazdığımız gibi bant asmaktayız. Firma reklamınızı yapabilirsiniz. Çiçekli bitkiler ise yeni iş başlangıçları, terfiler, tebrik amaçlı ve teşekkür amaçlı gönderilmektedir.

Bu kategorimiz de saksı çiçeği satın al, saksı çiçeği gönder, saksı çiçeği çeşitleri, saksı çiçeği sipariş, saksı çiçeği fiyatları, saksı çiçeği antoryum, saksı çiçeği cinsleri, saksı canlı çiçek fiyatları, saksıda canlı çiçek, saksıda canlı çiçek siparişi, saksı çiçekleri en ucuz, saksı ev çiçekleri, saksıda çiçek fiyatları, saksı çiçeği gönderimi, saksı çiçeği hediye, saksı çiçeği modelleri, saksı çiçekleri, ofis saksı çiçekleri, saksı çiçeği türleri, bitki satın al, bitki satış, salon bitkileri, salon bitki türleri, salon bitki çeşitleri, salon bitki fiyatları, ofis bitkileri, guzmanya çiçeği, bodur mandalina ağacı, spatifilyum barış çiçeği ile ilgili çiçek tasarımları bulunmaktadır.