Yeni Yaşlar Yeni Sürprizlerin Habercisi Doğum Günü Çiçekleri


Doğum Günü Buketleriyle Sevdiklerinizi Özel Hissettirin

İyi ki doğdun demenin en güzel, en etkili ve en duygu yüklü hallerinden biri olan doğum günü çiçekleri ile beklenmedik bir şekilde karşıdakinin gönlünü fethedebilir, hafızasına kazınabilirsiniz.

Çiçeği göndereceğiniz kişinin en sevdiği çiçeklerden oluşmuş, zarif ve duygu yüklü bir buket kişiyi alabileceği pek çok hediyeden çok daha fazla mutlu edebilir. Firmamızdan temin edebileceğiniz bir doğum günü çiçeği, manevi yoğunluğu ve hissettireceği değer ile sevdiklerinizin doğum günlerini unutulmaz kılabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki, pek çok insan için doğum günü kendilerini en özel hissettikleri ve farkında olmasalar dahi ilgi ve alakaya ihtiyaç duydukları günlerdir. Böyle bir günde, sevdikleri tarafından gönderilen, en sevdikleri çiçeklerden oluşan bir doğum günü çiçeği ile tarifi dahi olmayan bir mutluluk hissedebilirler.

Doğum günü, yalnızca o kişiye özel, hayatın en anlamlı günlerinden biridir ve böyle bir günde sevdiklerinden gelen rengârenk bir çiçek buketiyle günlerini aydınlatabilir ve hafızalarına kazınabilirsiniz.

Peki, böylesi anlamlı bir günü daha da anlamlı hale getirmek, dile getiremediklerimizi birbirinden güzel çiçekler halinde sunmak için tercih edebileceğimiz bir doğum günü çiçeği seçiminde nelere dikkat etmeliyiz?

Doğum Günü Çiçeği Seçimi

Doğum günü için çiçek tercih etmenin en önemli noktası, çiçeğin gönderileceği kişi ile aranızda olan samimiyet olmalıdır. Çünkü bu şekilde karşıdakinin samimiyetine uygun bir çiçek buketi ile hafızasına kazınıp, bu özel gününde kendisini mutlu etmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Şunu da belirtmekte fayda var ki; çiçeklerin hemen hemen hepsinin özel anlamlarının olduğunu ve sayılarıyla bile anlamlarının güçlenebildiğini unutmayıp, ekleyebileceğiniz bir kartla da bu anlamı ifade ederek unutulmaz bir doğum günü hediyesine imza atabilirsiniz.

İş Ortamı İçin Doğum Günü Çiçeği

Patronunuza gönderebileceğiniz bir doğum günü çiçeği, en yakın arkadaşınıza, ailenize göndereceğiniz bir doğum günü çiçeği ile sevgilinize göndereceğiniz bir doğum günü çiçeği elbette ki farklı olacaktır.

Patronunuz veya iş arkadaşınıza, farklı tür ve modellerde temin edebileceğiniz ofis ortamına uygun olan daha çok saksılı yahut resmi çizgileriyle dikkat çeken bir çiçek göndermeniz uygun olacaktır. Böylelikle hem güzel bir jest yapmış olacak, hem de yerinde ve uygun bir doğum günü hediyesi ile karşınızdakinin gönlünü fethedebileceksiniz.

Yakın Çevreniz İçin Doğum Günü Çiçeği Seçimi

Ayrıca, doğum günü hediyesi çiçek seçiminizde bir diğer önemli nokta da karşıdakinin en sevdiği çiçek veya çiçeklerden oluşan bir buket tercih etmek olacaktır. Böylelikle, doğum günü olan kişiyi ne kadar iyi tanıdığınızı, en sevdiği çiçeğin ne olduğuna bile hakim olduğunuzu göstererek kendisini oldukça özel hissetmesini sağlayıp, gününü aydınlatabilirsiniz.

En sevdiği çiçek lale olan birine doğum gününde seni seviyorum anlamına gelen kırmızı lale ve saflık sembolü olan beyaz lalelerden oluşan bir buket hazırlattığınızı düşünün. Bu buketi bir de anlamlı bir mesaj içeren kartla süsleyerek gönderdiğinizde, sevdiğinizin hayatı boyunca unutamayacağı ve kendini hiç olmadığı kadar özel hissedeceği bir anın başrolünü üstlenen kişi olma mutluluğuna erişebileceksiniz.

Sevgilinize gönderebileceğiniz, masmavi güllerden oluşan ve emsalsizlik, eşsizlik anlamları taşıyan harika bir doğum günü buketini küçük balonlar ya da dekoratif aparatlarla süslediğinizde unutulmaz bir doğum günü hediyesi ile sevdiğinizin kalbini yeniden fethedebilirsiniz.

Doğum günü çiçek buketleri olarak tanımlanan buketleri, anlamından öteye taşıyarak karşınızdaki kişi için özelleştirip, günün en unutulmaz anı yapmanın yanı sıra, ömür boyu unutulmayacak bir hediye olarak da hafızasına kazıyabilirsiniz.

En yakın arkadaşınıza, dostunuza gönderebileceğiniz ve genel olarak saf ve temiz dostluğun sembolü olarak gösterilen beyaz karanfillerden oluşan harika bir buket ile dostluğunuzu pekiştirebilir; bu özel gününde dostunuzu oldukça mutlu edebilirsiniz. Masum ve temiz duyguların bir sembolü olan beyaz karanfillerden oluşan doğum günü çiçekleri tercihinizi bir de dostluğunuzun ve dostunuzun sizin için ifade ettiği anlamı içeren küçük bir kartla, ya da ikinizin küçük bir fotoğrafının eklenmiş olduğu kartla gönderdiğinizde, hayatı boyunca unutamayacağı bir hediyeye ima atmış olabilirsiniz.

Erkek İçin Doğum Günü Çiçeği Seçimi

Doğum günü çiçeği ya da çiçek buketinden bahsedildiği anda akla hemen kadınlar gelmektedir. Kadınların büyük çoğunluğunun çiçeklere olan düşkünlüğü ve beğenisi, özel günlerde içerisinde bulunduğu çiçek beklentisi pek tabii yadsınamaz; ancak doğru bir tercih ile seçilecek doğum günü için çiçek bir erkeğe takdim edildiğinde oldukça klas ve duygu yüklü bir hediye olabilme özelliğini de taşımaktadır.

 Bu noktada dikkat edilebilecek tek nokta şart olmamakla birlikte saksı çiçeği tercihinin çok daha doğru olacağıdır. Kadınlar için daha çok buketler tercih edilebilirken, erkekler için tercih edilebilecek bir saksı çiçeği, üzerine eklenecek duygu yüklü bir kartla karşınızdakini oldukça mutlu edebilecektir.

Çalıştığı ortamda, ofisinde masasına veya evinde çalıştığı masasına yerleştirip; her baktığında sizi bir tebessümle anacağı saksı çiçekle karşınızdakini etkileyebilirsiniz. Üzerine ekleyebileceğiniz mümkün mertebe kısa ama anlam dolu bir yazıdan oluşan kart ile de doğum günü olan kişiyi mutlu edebilir, hafızasına kazınabilirsiniz.

Duygularınızı konuşmadan, kelimelere dökmeden; ancak hazırlatacağınız özel bukette karşınızdakinin ne kadar özel ve önemli olduğunu göstererek ifade edebileceğiniz, doğum günlerini unutulmaz kılacağınız bir hediye olarak çiçek buketlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Karşınızdakinin beğeni, zevk ve stiline uygun bir şekilde eklemelerle zenginleştirip, onu ne kadar iyi tanıdığınızı da gösterme fırsatı bulabileceğiniz bir tasarım ile kendisini özel hissetmesini sağlayarak, doğum gününe anlam dolu bir imza atabilir, hafızasına kazınabilirsiniz.

Doğum günlerin vazgeçilmezleri haline gelen doğum günü çiçekleri ile zariflik, şıklık ve duygu yoğunluğunun bir arada bulunduğu bir hediyeyle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.