Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)

-

DÜĞÜN,AÇILIŞ VE CENAZE ÇELENKLERİ

Düğün Çelenk | Açılış Çelenkleri | Cenaze Çelenkleri 

Limit:
18 sonuçtan 1 ile 18 arası görüntüleniyor.

Düğün Çelenk Siparişi

İstanbulun heryerindeki düğün salonlarına, nikah salonlarına, fuar'lara, açılış'lara, kokteyl'lere,sergi'lere, cenazelere çelenk gönderimi yapılmaktadır. Sitemizden 9 taksite varan ödeme kolaylıklarıyla düğün çelenk siparişi verebilirsiniz.

Şirket için çelenk siparişlerinizde faturanızı kesip kargo ile adresinize yolluyoruz. Çelenk tesliminde sms ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Çelenklerin üzerine istediğiniz yazıyı istediğiniz renkte yazdırabilir hatta firma iseniz logonuzu bile çıkartabiliriz.

Güven problemi olmadan rahatça çelenk gönder. Her renkte çelenk çeşitleri mevcuttur.

Özel çelenk tasarımı isterseniz telefon ile irtibata geçiniz. Düğüne çelenk göndererek sevdiklerinizin en mutlu gününde yanında olun.

Açılışa çelenk göndererek firmanızın reklamını yapın. 50'ye yakın şubemizle çelenk siparişi teslimi çok kolay.

Çelenk siparişiniz vaktinden 1 saat öncesinde teslim edilip en güzel yere konulacaktır.

Çelenk Fiyatları

Düğün, açılış, nikah, sünnet töreni, sergiler için çelenkler ortalama 150 TL + Kdv'den satılmaktadır. Açık arttırma ile çiçek alındığı için çiçeklerin alış fiyatı değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden çelenk satış fiyatlarımızda değişiklikler gözlenebilmektedir.

Cenaze, merasim törenleri için çelenkler ortalama 200 TL'den satılmaktadır.

 

Bu kategorimiz de çelenk siparişi, çelenk fiyatları, çelenk satış, çelenk satın al, çelenk gönder, düğün çelenkleri, düğün çelenk çiçek sepeti, açılış çelenkleri, nikaha çelenk, açılış çelenk fiyatları, düğün çelenk fiyatları, düğüne çelenk siparişi, düğüne çelenk gönder, cenaze çelenk fiyatları, cenaze çelenkleri, cenazeye gidecek çelenkler, cenaze çelenk siparişi, cenaze çelenk gönder, sergiye çelenk, ucuz çelenk, çelenk kampanya, çelenk indirim, ayaklı sepet fiyatları, ayaklı sepet siparişi, ayaklı sepet çeşitleri, ayaklı sepet gönder, ayaklı sepet ile ilgili çiçek tasarımları bulunmaktadır.