Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)

-

GÜL FİYATLARI

Limit:
49 sonuçtan 1 ile 36 arası görüntüleniyor.

Gül Renkleri Nelerdir?

Kırmızı, beyaz, pembe, sarı, turuncu, mavi renkte canlı güller bulunmaktadır. Web sitemizde çoğunlukla kırmızı ve beyaz gül ile hazırlanmış modeller bulunmaktadır. Diğer renklerde gül siparişi vermek istiyorsanız 0 212 320 71 11 nolu telefondan fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Pembe gül, sarı gül, turuncu gül veya mavi gül siparişi vermek istiyorsanız teslim gününden 1 gün öncesinde siparişinizi vermeniz tazelik ve günlük gelmesi açısından yararınıza olacaktır.

 

Gül Fiyatları Neden Mevsimlere Göre Değişiklik Gösterir?

Yaz aylarında üretimin çoğalması nedeniyle gül fiyatları düşmektedir. Kış aylarında ise sera ortamlarında ısıtma gibi bir çok neden'den dolayı üretim maliyetleri arttığı için çiçekçi'ye güllerin geliş fiyatı artmakta bu sebeple müşterilerimize sunduğumuz gül fiyatları yükselmektedir.

Yaz aylarında 1 adet gül fiyatı 4-5 TL civarlarında seyrederken kış aylarında gül adet fiyatı 10 TL'ye kadar çıkabilmektedir.

İstanbul Gül Siparişi

Sitemizden 9 taksite varan ödeme kolaylıklarıyla gül siparişi verebilirsiniz. İstanbul'un heryerine aynı gün içerisinde gül gönderebilirsiniz. 500 adet gül, 1000 adet gül için telefonla arayarak fiyat alabilirsiniz. İşletmemizde kırmızı gül ve beyaz gül sürekli stoklarda bulunmaktadır.

 

Bu kategorimiz de kırmızı gül buketleri, kırmızı gül buketi, kırmızı gül fiyatları, kırmızı gül siparişi, kırmızı gül hediye, kırmızı gül isteme çiçeği, kırmızı gül modelleri, kırmızı gül ucuz, 100 kırmızı gül, 11 kırmızı gül, 15 kırmızı gül, 21 kırmızı gül, 41 kırmızı gül, 50 kırmızı gül, 7 kırmızı gül, 9 kırmızı gül, 99 kırmızı gül, kırmızı gül gönderimi, kırmızı gül satış, beyaz gül fiyatları, beyaz gül siparişi, beyaz gül gönderimi, beyaz gül satın al, beyaz gül buketi, beyaz gül demeti, beyaz gül gönder, beyaz gül satın al, mavi gül siparişi, mavi gül fiyatları, mavi gül satın al ile ilgili çiçek tasarımları bulunmaktadır.