Gül Siparişi Verirken Nelere Dikkat Edilir


Gülden Vazgeçemeyenler İçin Öneriler

Çiçeklerin her rengi ve çeşidi ayrı bir güzel iken gerek renklerinden gerekse de insanları cezbeden o hoş kokusundan olsa gerek çiçekler içinden en vazgeçilmezi güldür. Gül siparişi çiçekçilik ile uğraşan firmamız gibi kendiniz işine adamış şirketler için sürekli ilk sıralarda yer alır, internetten alışveriş en gözde olduğu şu zamanlarda artık kişilerde hediye gönderecekleri çiçekleri veya eşyaları da sanal mağazalardan satın almaktadır.

Firmamızda müşterilerinin bu ihtiyaçlarını görmezden gelmeyerek yoğun talep üzerine artık internet üzerinden de çevre ilçe ve mahallelere hizmet vermektedir.

Bilinen en eski tarihe sahip olan çiçeklerden birisi olan gül ana renkleri ile birlikte zaman içerisinde aşılanarak farklı ara renklere ve her rengi barındıran özel çeşitlere de dönüşmüştür ancak kırmızı ve beyaz gülden vazgeçemeyenler daima vardır.

Sanal mağazamızda yer alan gül gönder kısa yolu ile dileğini adette ve renkte gülleri ister tek tek isterseniz de demet halinde talep ettiğiniz kişi ve kişilere ulaştırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemiz içerisine girip satın almayı düşündüğünüz çiçeğe karar verip kartınız ile işleminizi onaylamak tabi var ise özel isteklerinizi ayrıntılı olarak bildirmek ve tabi ki gönderilecek adresi bildirmek, gerisi de bizim işimiz talepleriniz doğrultusunda seçtiğiniz gül buketi veya farklı aranjman seçeneklerini süsleyip hazırlayarak sevdiklerinize ulaştıracağız.

Sizde özel günlerinizi bizi tercih ederek değerlendirin ve güzel anılarınıza bir yenisini daha ekleyin, taze çiçeklerimiz ile izin verin hatıralarınıza eşlik edelim.

Kolay Sipariş Özelliği

Firmamız müşterilerine kolaylık olması bakımından dilerseniz web adresimiz üzerinden dilerseniz de whatsapp programı üzerinden kolay bir şekilde gül siparişi ve diğer seçeneklerinizin siparişini yapabilmeniz için kolay bir uygulama kullanmaktadır.

Basit bir tıkla ya da kısa mesajla dileğiniz çiçeğin siparişi verebilir ve ödemesini yapabilirsiniz, siparişleriniz birebir direktifleriniz doğrultusunda hazırlanır ve asla hoş olmayan sürpriz durumlar ile karşılaşılmaz.

Saksıda veya demet halinde dileğiniz özellikte ve renkte sunduğumuz canlı çiçeklerimizin haricinde yapay çiçek süslemelerimiz ve teraryum tasarımlarımız ile de müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Ekstra Hizmetlerimiz

Bütün çiçek çeşitlerinin satış ve pazarlaması ile birlikte aklınıza gelebilecek çiçeklere ait her tür ekipman ve malzeme temini ile birlikte büyük alanlı bahçelerinizin peyzaj çalışmaları konusunda fikir ve malzemelerinizin sağlanması konusunda da sizlere hizmet vermekteyiz.

Ayrıca düğün arabası süslemeleri veya çeşitli özel gün süslerimi konusunda da ekibimize oldukça güvenmekteyiz, sizlerde bütün gül siparişi ve özel gün ihtiyaçlarınızda bizimle çalışın kaliteyi uygun fiyata satın alırken beklentilerinizin ötesinde sonuçlar ile tanışın.

Mağaza ve şubelerimizden alabileceğiniz bütün hizmetlerimizi web sitemiz aracılığıyla sanal mağazalarımızdan da talep edebilirsiniz. Özel gün süslemeleri veya büyük boyutlu aranjmanlarımız için lütfen önceden randevu almayı ihmal etmeyiniz.

Piyasa Gül Fiyatları

Çiçekçilik ve organizasyon sektörü haricinde daha pek çok alanda kullanılabilen güllerin bilindiği üzere onlarca da çeşitleri bulunmaktadır. En sık kullanım alanı olarak bilinen çiçekçilik sektöründe sahip olduğu çeşitlerin hepsini bulabilirsiniz, gül fiyatları adetlerine, cinslerine ve daha değişik faktörlere göre farklılık gösterebilir.

Hatta taze gül yapay gül olarak bile ayırabilmemiz mümkündür, adet bazında değerlendirmemiz gerekirse yine 3 TL gibi rakamlardan başlarken buket fiyatları ise 20 TL gibi fiyatlarla kapı açmaktadır. Gülü soldurmadan dalında sevenler ve bahçe gibi alanlarında her daim taze tutmak isteyenler ise biraz daha fazla fiyat ödemeye hazır olmalıdır, zira ağacı ya da fidesi ile alımlar biraz daha maliyetlidir.

Gül İle Yapılan Tasarımlar

Gül bitkisinin güzelliği ve eşsiz kokusu sayesinde çeşitli alanlarda kullanıldığından bahsetmiştik, birde çiçeklik sektöründe yalnız veya farklı tasarımlar ile birlikte kullanımları vardır. Yeni bir oluşum olan vazoda gül tasarımları firmalara göre değişebilirken en yeni model ve sunumları ile firmamız sizler için özgün olanları sunmaktadır.

Çiçeklerin renkli dünyasına hâkim birbirinden deneyimli ve zevk sahibi personelimiz ile benzerine hiçbir yerde rastlayamayacağınız vazo, sepet ve çeşitleri grubundaki ürünlerimiz ile hem gönüllerinize hem de gözlerinize hitap etmeye hazırız.

Ayrıca kişiye özel tasarım ürün çeşitlerimiz ve farklı renklere sahip gül kombinasyonlarımızı mutlaka görmelisiniz, çiçeklerin birbiri ile uyumu daha önce hiç bu kadar harika olmamıştı.

Güllerin Renkli Dünyası

Bilindiği üzere çiçeklerin en sevileni güllerin birbirinden güzel onlarca renk ve çeşidi bulunaktadır, gül satın al düşüncesi ile girdiğiniz çiçekçide kararsız kalmanız normaldir. Her bir rengin farklı anlam taşıdığına inanılır, örnek vermek gerekirse kırmızı gül- seni seviyorum, beyaz gül- benimle evlenir misin? sarı gül- ayrılık, pembe gül-gönlüm sende gibi çeşitleri vardır.

Bu tabirler biraz sokak satıcısı ağzı tarzında olsa da yıllardır kişilerin zihinlerinde öyle kalmıştır. Ancak sıra dışı renklere sahip özel güllerin varlığı bu tabuları yıkabilmiştir, mavi, siyah mor gibi yeni renklerde gül severlerin beğenilerini almayı başarmıştır.

Kampanyalarımızdan Faydalanın

Gül siparişi verirken firmamızın özel günler için web sitesinde oluşturduğu kampanyaları kaçırmadan daha uygun fiyata daha fazla mutluluk dağıtabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerimizden haberdar olabilmek için sitemize üye olmanız yeterli gelen bildirimler sayesinde hem özel günleri kaçırmamış olacaksınız hem de size sunulan fırsatlar ile hayatınızda yer edinen güzel anılarda payımız olacak. Sevginizi anlatabilmenin en güzel yolu karşınızdaki kişiye bir buket tazelik sunabilmektir, sizde sevgisini anlatamayanlardansanız bir buket kırmızı gül ile ilanı aşk edebilir veya bir vazo dolusu beyaz gül ile evlenme teklifi edebilirsiniz.

İnsan hayatında yaşanılan bütün güzel anlara şahitlik eden çiçekleri sizler için hazırlayıp sunmak bizler için bir görevdir, birlikte hayatınızı güzelleştirelim. Sizde bizi tercih edin ve farkımızı görün.