Aşkınızı Göstermek İçin Kırmızı Gül Buketi Yollayın.


Bir Duygu İfadesi Olarak Kırmızı Gül

Özel günlerin vazgeçilmezi, romantik anların değişmez parçası, hediye olarak bir değer göstergesi olması gibi pek çok özelliğiyle kırmızı gül buketi, hayatımızın vazgeçilmez güzellikleri olarak rol oynamaktalar.

Aşk, sevgi ve sadakatin sembolü olarak gösterilen kırmızı güller, bu anlamı evrensel boyutta taşımakta ve özel günlerin vazgeçilmez unsuru olarak tarih boyunca tercih edilmişlerdir. Yalnızca bir adet kırmızı gül ile birlikte, sözlere dökemediğiniz pek çok duygu ve düşüncenizi, olabilecek en güzel yollardan biriyle karşıdakine sunmanız oldukça mümkün.

Sanatla uğraşan pek çok insana ilham kaynağı olan zarif ve büyüleyici kırmızı güller ile sizler de sevdiklerinizi mutlu edebilir; onlara verdiğiniz değeri sizlere sunduğumuz kırmızı güller ile rahatlıkla gösterebilirsiniz.

Yıldönümleriniz, mezuniyetler, doğum günleri, kız istemeler, özel kutlamalar gibi durumların yanı sıra yalnızca karşınızdakini mutlu etmek, ona verdiğiniz değeri hissettikleriniz göstermek adına güzel bir yöntem olan kırmızı güllerin tercih edilebileceği yerlerin ve durumların listesi saymakla bitmiyor.

Sadece bir kırmızı gül buketi ile neler elde edebileceğinizi, karşıdakini nasıl mutlu edebileceğinizi görebilmek için birbirinden güzel buketlerimize göz atabilirsiniz. Dekoratif bir vazo içinde de sunulabilen modelleri tercih edebileceğiniz gibi, klasik zariflikten şaşmayıp buket halinde de tercih edebilmeniz mümkün.

Kız İsteme Merasiminin Vazgeçilmezi

Kız isteme gibi hayatlarımızın çok özel ve önemli bir anını, kırmızı güllerden oluşan güzel bir buket ile taçlandırmak Bir kız isteme merasimini kırmızı gül olmadan düşünmek mümkün değildir. Gösterişli ve zarif bir kız isteme buketi ile dikkatleri çekip gününüze anlam katmanız mümkün.

Kaliteli ve zarif güllerimizden oluşan bir buket ile ömrünüz boyunca hatırlanacak, özel gününüzün en önemli parçalarından biri haline gelecek güllere ulaşabilirsiniz.

Bu kadar önemli bir parça olan, her iki taraf içinde büyük önem arz eden buket için dikkat etmenizde fayda olan, adeta bir ritüel haline gelmiş noktalar da mevcut. Peki, bir kız isteme buketinde neye dikkat etmemiz gerekiyor?

Öncelikle dikkat edilmesi gereken, buketinizdeki çiçek sayısını ne civarda isterseniz isteyin mutlaka tek sayıda olması gerekmektedir. Çünkü bunun anlamı karşıdakinin sizin için dünyada tek olduğu anlamına gelmektedir ve oldukça dikkat edilen noktalardan biridir.

Birbirinden güzel kırmızı güllerden oluşan bir buketin içerisine, eşiniz olacak insanın en sevdiği çiçekten birkaç tane serpiştirmek de güzel bir jest olabilmektedir. Birbirinden güzel ve çeşitli çiçeklerimiz arasından, kırmızı gül buketinize yakışacak güzel bir çiçek seçmeniz de mümkündür.

Böylelikle, ömrünüz boyunca unutamayacağınız anılardan biri olacak olan buket, karşınızdaki kişinin sevdiği çiçeğin de serpilmesiyle çok daha büyük bir anlam kazanacaktır.

Kırmızı Güllerin Sayıları ve Anlamları

Herkes tarafından özel bir gün söz konusu olduğunda akla ilk gelen çiçekler olan kırmızı güllerin tarihi ve anlamı çok eskiye dayanmaktadır. Yıllar boyu aşkın sembolü olarak görülen kırmızı güller renklerine göre farklı anlamlar ifade ederken, farklı sayılarda gönderilmesiyle bile anlamları ve içerikleri değişebilmektedir.

Bu noktada, güllerin hangi sayılarda ne anlam ifade ettiğini bilmekte ve bu anlamlara göre firmamızdan seçebileceğiniz birbirinden güzel kırmızı güllerin sayısıyla istediğiniz duyguları ifade etmeniz de mümkündür. Pek çok sayı ve anlam içerisinden en çok bilinen ve tercih edilen sayı ve anlamlara gelin birlikte bir göz atalım.

41 adet kırmızı gül genellikle kız isteme için tercih edilen buketlerdeki gül sayısıdır. 41 kere maşallah anlamına geldiği söylenen kırmızı gül sayısı eğer kız isteme buketinde tercih edilecekse, genellikle 40 adet kırmızı gül ve 1 adet beyaz gül tercih edilerek yapılabilmektedir.

Bu 40 tane kırmızı gülün içerisindeki tek beyaz gül, karşıdaki kişinin sizin için buketin içerisindeki o kadar gül içerisinde tek ve özel olduğu anlamına gelmektedir. 41 kırmızı gül içeren bir buket kız isteme merasimi için tercih edilebilecek en özel buketlerden biri olacaktır.

50 adet kırmızı gül temelde karşıdaki kişiye beslenen koşulsuz aşkın sembolü olarak gösterilmektedir. Güllerin takdim edildiği kişiye karşı beslenen aşkın ve sevginin karşı konulamadığına ve kişinin vazgeçilmez bir insan olduğunu belirtmeye yarayan firmamızdan temin edebileceğiniz birbirinden güzel 50 kırmızı gül ile aşkınızın büyüklüğünü ifade etmeniz mümkündür.

Bir evlilik yıldönümünün ya da sevgililer gününün vazgeçilmezi olan 50 adet kırmızı gül ile sevdiğiniz kişiye olan duygularınızı konuşmanıza bile gerek kalmadan ifade edebilir, sevdiğinizin gönlünü fethedebilirsiniz.

100 adet kırmızı gül genel anlamda birbirine adanmışlık duygusunu ifade etmektedir. Şu andan itibaren kişinin ömrünün sonuna kadar kendisini karşıdakine adamış olduğu anlamına gelen ve harika bir evlilik yıl dönümü hediyesi olabilecek 100 kırmızı gül içeren buket ile ömrün sonuna kadar birlikte geçirilmek istenen hayat duygusunu karşıdakine iletebilirsiniz.

Bu sayede, beraberliğinizin ve bu beraberliğin sizde hissettirdiği uzun vadeli adanmışlık duygusunun yansıması olan, firmamızdan rahatlıkla temin edebileceğiniz 100 adet kırmızı gülle sevdiğinizin gönlünü tekrar fethedebilirsiniz.

Kırmızı Gül Fiyat

Tarih boyunca sevdiklerinizin kalbini fethetmenin, duygularınızı ifade etmenizin en güzel yollarından biri olan kırmızı güller ile özel günlerinize anlam katabilirsiniz. Bu noktada kırmızı gül fiyatları etmenine göz atmakta fayda var. Kalitesine oranla gül fiyatları da pek tabii değişkenlik gösterebilmektedir.

Genellikle 5 ila 15 lira arasında değişebilen tek kırmızı güller tercih edebileceğiniz gibi kırmızı gül buketi olarak da tercih etmeniz mümkün. Sevdiklerinize tek kırmızı gül yerine güzel bir buket yaptırmak isterseniz, fiyatlarda değişkenlik göstermektedir. Yani, yine temelde kırmızı gül ne kadar sorusunun cevabı gülün kalitesi ve sayısı oranında değişkenlik gösterebilmektedir.

Karşıdakine olan hislerinizi tek bir gülle ifade edebileceğiniz gibi, özel anlamlara gelen sayılardaki kırmızı gül buketi ile de gösterebilir; konuşmadan duygu aktarımının güzelliğini deneyimleyebilirsiniz.