Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)

-

ORKİDE FİYATLARI

Limit:
26 sonuçtan 1 ile 26 arası görüntüleniyor.

Orkide Bakımı

Orkideler yaz aylarında daha çok suya ihtiyaç duyarlar. Bir çok damarlı kökleri olduğu için üst taraftan su dökmek yeterli olmayacaktır. Haftada bir su dolu kovaya tüm kökler girecek şekilde daldırınız. 5 dakika bekletip çıkarıp süzdürün ve seramiğine koyun.

Orkide aydınlık ortam sevmektedir. Karanlık da bıraktığınızda küsecektir. Güneş aydınlığı yok ise led ışık altında bakabilirseniz hızlı gelişim sağlayacaktır. Yapraklarını ayda bir zeytinyağı ile silebilirseniz daha güzel bir gelişim sağlayacaktır. Orkide'lerin çiçek'lerinin açık kalma ömrü 2 ila 4 ay arasında değişmektedir.

Çiçek'lerini döktükten sonra yerini sevip sevmemesiyle alakalı sebeplerden dolayı 6 ay ile 1 sene arasında tekrar çiçek açacaktır. Orkide'nin öldüğünü alttaki yeşil yapraklardan anlayabilirsiniz. Alttaki yaprak'lar öldüyse orkide ölmüştür. Tekrar çiçek açmayacaktır. 

 

Orkide Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ? Kaliteli Orkide Nasıl Anlaşılır ?

Sion orkide, phalaenopsis orkide en kaliteli orkide marka'larındandır. Hobi Çiçek'te bahsettiğimiz marka'larda orkide satılmaktadır. Orkide'lerimiz birinci kalite, uzun ömürlü ve bol tomurcukludur.

Tomurcukları mutlaka çiçek olarak açacaktır. Halbuki büyük marketlerde satılan ikinci kalite orkidelerde tomurcuk olsada tomurcuklar çiçek açmadan solacaktır. Büyük marketlerde satılan orkide'ler kısa sürede ölmektedir dayanıksızdırlar. Size tavsiyemiz orkide'yi bildiğiniz güvendiğiniz çiçeklerden almanız. 

 

Orkide Siparişi

Sitemizden 9 taksite varan ödeme kolaylıklarıyla orkide satın alabilirsiniz. %100 güvenli ödeme Hobi Çiçek'te. Sanal pos firması olarak İyzico tercih etmekteyiz. Sipariş verdiğinizde kart bilgileriniz direk ilgili bankaya gitmektedir. Tarafımızdan görülmemektedir.

İstanbul'un heryerine aynı gün içerisinde orkide teslimatı yapıyoruz üstelik ücretsiz kargo ile. Vermiş olduğunuz Orkide Siparişi özenle hazırlanmaktadır. Sürekli müşteri kazanma prensibiyle çalışmaktayız. Siparişiniz yolda siparişiniz teslim edildi şeklinde sms ile bilgilendirme yapılacaktır. 

 

Bu kategorimiz de orkide fiyatları, orkide al, orkide aranjman, orkide çeşitleri, orkide gönder, orkide sipariş, orkide türleri, orkide ucuz, orkide yolla, beyaz orkide fiyatları, beyaz orkide siparişi, beyaz orkide çiçeği, beyaz orkide gönder, beyaz orkide satın al, mor orkide fiyat, mor orkide siparişi, çift mor orkide, pembe orkide fiyat, pembe orkide satış, pembe orkide siparişi, mavi orkide satın al, mavi orkide fiyatları, mavi orkide gönderimi, istanbul mavi orkide ile ilgili çiçek tasarımları bulunmaktadır.